Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Outlook 2016

Zdravím všechny, prosím vás o radu, po nové instalaci Win.7 nemůžu spustit poštu outlook 2016.
Po nastavení což si myslím, že mám dobře tak při zkušebním testu spojení vyskakuje tabulka uživatelské jméno a heslo.
To nevím ale jaké.Prosím pomozte, protože čekám důležitý mail.

nemas co vytvarat novy ucet ale mas sa prihlasit do svojho email uctu cez prehliadac na prislusnom serveri, kde email mas. udaje mas, tak mozes. netaraj ze nemozes.

ked sa do tohoto tak veselo montujes, a chces to robit cez pridanie email uctu v outlooku, tak isto mas aj udaje o POP3 a SMTP serveroch, ich portoch, alebo exchange konte aby si si to v outlooku vedel nastavit.