Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pouzivate nekdo VideoDownloader pro stahovani z YouTube?

Ahoj,
na cetna doporuceni zde v poradne jsem do firefoxu nainstaloval plugin VideoDownloader z youtube_en.php.
Potiz je v tom, ze funguje asi tak v jednom z triceti pripadu. Ve zbylych 29ti mi napise "Service temporarily not available". Toto se deje prakticky poslednich 14 dni, s ridkymi vyjimkami, kdy to funguje.

Mate stejnou zkusenost? Pripadne jak 100hoven?

Diky!

loading...

Pravda...:-[

Treba toto jsem nahodne vybral a nejde: watch

Vyskoci "popup" jako vzdy pri stahovani pres VideoDownloader, pouze se v nem ale pise toto presne:

Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.