Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s internet explorer

Mam nainstalovaný nejaký program napr. Zoner photo print . Ked kliknem na obrazok v programe v očakavaní že sa mi pripojí na internetovú stránku. objaví sa tam hláška:
Chyba pri spusteni prohlížeče internetu nebo poštovního klienta ---/OK/ .
Ako to uviesť do stavu aby sa mi to pripojilo k internetu? Ďakujem.

Ked spustim IE mam TAM: Subor,Upravy,Zobraziť, Oblubene polozky,Nástroje,Pomocník.
Ako sa dostať ku karte programy a kde si najsť ze "kontrolovat ci je internet explorer primarny prehliadac v systeme" zaskrtni, OK