Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SAMSUNG Galaxy S7

Dobrý den chci se zeptat jak to ke řešené š HDMI u mobilu SAMSUNG Galaxy S7, jelikož tento mobil mám a rád bych dostal obraz do starší tv která má HDMI ale u mobilu žádné HDMI nevidím proto se chci zeptat jak to mám propojit aby to zrcadlilo.

How to connect your Samsung Galaxy S7 / S7 Edge to your TV

Podle informaci na netu Samsung HDMI zrusil a posledni mobil co to umel, byl SGS6, novejsi telefony od Samsungu jsou za vice penez mene muziky.

---

Edit: Jinak u toho SGS6 nebo co mam ja SGS5 se to pripojuje pres specialni konektor USB-HDMI, takze do telefonu strcis USB konec a do TV strcis HDMI konec kabelu, ale jak rikam u SGS7 a novejsich uz to nejde.

No sorry, ale ty jine technologie jsou dost problematicke a pokud chces aby to bezproblemove fungovalo, tak si jeste pripravit dalsich 20K na novou TV. Samsung proste nove telefony vojebava co to jde a chudaci uzivatele, kteri si to koupi. (Zase abych nekrivdil Samsungu, oni to delaji vsichni, absolutne netusim, co bych delal, kdyby mi krapnul muj SGS5, protoze soucasne telefony jsou jeden horsi nez druhy.)

jak to ke řešené š HDMI u mobilu SAMSUNG Galaxy S7, jelikož tento mobil mám a rád bych dostal obraz do starší tv která má HDMI

akym myslienkovym pochodom si na toto prisiel? pripajat mobil cez HDMI?

Redmarx -> tak nebudes sharovat kazdu blbost na telku, no.
raz som hentu srandu skusil a nejak na to nevidim vyuzitie. su to funkcie iba do poctu a kvoli marketingu, aby sa mali cim chvalit.
normalny uzivatel nemusi kazdu blbost hned mirrorovat na telku...a co ked nema samsung telku? tak je z hry von okamzite.

a zase pocitat s nejakou podporou na 10r starom lcd (bohive co tazatel ma) je tiez mimo misu, pretoze je ta vec 10r stara...