Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční tlačítko zapínání (Samsung galaxy J5)

Dobrý den, rozbilo se mi tlačítko pro zapínání displeje a telefonu. Samsung galaxy J5 se mi vybil a teď ho nemohu zapnout. Zná někdo alternativu pro zapnutí tohoto mobil? Rozsvítit displej jde spodním tlačítkem, bohužel ne zapnout.
A potřebuju se do něj dostat, než mobil dám do servisu.
Děkuju předem za každou odpověď

Ono mi to blbne už nějakej pátek, dřív to právě šlo různou silou a různým úhlem zatlačením zapnout, ale teď už to nereaguje ani když do toho bodám vidličkou :D Každopádně reklamaci mi asi neuznaj, mobil omlácenej ze všech stran, tlačítko díky vidličce a nožům totálně doškrábaný. Takže se Chuck na tu reklamaci bude hodit, snad ho seženu