Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vase tipy na spanielsku hudbu

Kamarat ma stale otravuje, ci neviem o nejakej skupine, ktora spieva po spanielsky (v najhorsom pripade aj po anglicky) tanecne pesnicky, nieco na sposob Hot Banditoz.
Kedze takuto hudbu neznasam a vobec sa v nej nevyznam, obraciam sa na vas. Idealne by bolo, ak by sa dala zohnat aj na nete (samozrejme legalne).
Mate nejake tipy?

No hladat to cez Googla sa mi pravdupovediac nechce, tych skupin to najde urcite vela, ale hladat ktora hra podobny styl ako spominany Hot Banditoz...
Ked sem nikto nehodi nejaky tip, tak budem asi donuteny alebo zavolam dotycneho, nech si hlada sam. :-D