Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem znak - dolní index v xml

Zdravim,
mam takovy specificky problem potrebuju dostat do xml znak malou dvojku (v html <sup>) do "CO2" , html do toho pouzit nemuzu, v mape znaku jsem tento znak nenasel, jen ² (horni) , moch by mi pls nekdo do odpovedi tento znak napsat?

diky moc

no tady ten znak mi hazi jako horni index,tak nevim, kdyz sem to testoval, tak mi to nebralo(tady tento mi to ted vzal) - je to xmlko v utf co se taha do flashe (je mozny ze v tom budou omezeny znaky,ale nejsem si jistej,jelikoz zdrojaky nemam a dekompilaci se to rozsype):(

Pravda, to asi nejde. V tom případě ve Wordu :-) Přeci to v něčem dělá a v tom něčem (editoru) tedy má nějaký výběr písma když to nejde značkovat atd.
Pokud tam ten výběr nemá a chce to mocí mermo, tak asi musí použít program, kde to jde ne?
To je jako "jak udělat tučné písmo v notebooku" :-)