Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s monitorom

Dobrý deň,mám taký problém s monitorom,pri štarte počítača sa nerozbehne naskočí len pár okien,neviem či to môže byť grafickou kartou pretože som rozoberal pc a grafika nijako nepracovala na pár sekúnd zareagovala a potom skončila, vedel by mi prosím Vás niekto poradiť ako s týmto problémom von? A poprípade čo by som mal reklamovať? Včera napríklad všetko v poriadku fungovalo je to v podstate nová zostava,ďakujem pekne za každú radu

Ďakujem za odpoveď, no tak pri zapnutí sa zobrazí načítavanie potom zhasne, zase sa zobrazí na chvíľku pracovná plocha a znovu zhasne skúšal som aj nejaké tlačítka na monitore ape nepomôže a nezobrazí sa ani bios zostane stále bez obrazu

Skusit trebars poriadne dotlacit kabel do grafiky aj monitora, skontrolovat ci nie su vtlacene piny do konektora, zasvietit baterkou do monitora ze ci nahodou nezhasine len podsvietenie v monitore (ci vidiet obraz ked sa do toho svieti z vonku), apod.
... a zapojit pc aj monitor do stejnej 230V zastrcky cez rozdvojku, a odpojit od PC dalsie veci co maju antenu (napr. TV) apod nech sa netvori zemna slucka.