Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou ram pamět vybrat na tuhle pc sestavu?

Zdravím potřeboval bych pomoct vybrat novou ram pamět moje stávající odešla tady je moje pc sestava:
MB:msi z97 pc mate
Cpu:intel core i7 4770 3,40 ghz
Gpu:msi gtx 770 2gb ddr5
Ram:kingston 8gb ddr3 1600mhz (vadná)
Hdd:wd blue 1tb
Ssd:kingston 120gb
Zdroj fortron600w
Chtěl bych ram přimo do herniho pc děkuji za pomoc

Ne pc dělalo bordel při diagnostice ram to hlasilo hw potiže a pc jsem projel memtestem a našlo to 470 chyb hazelo to modrou smrt a později nefungoval obraz při zapnuti nebo restartu pc to pořad hlasilo no signal tak jsem zkoušel monitor na jiném pc a byl ok aji kable vpořádku ,grafika taky odzkoušena na jiném pc taky ok ram jsem zkoušel u kamaráda jinou a bylo to ok bez problemu žadne hlaseni hw potiži a obraz taky ok žadny no signal takže je to ramkou