Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Keylogger

Zdravím,
potřeboval bych nějaké doporučení na Keylogger. Našel jsem zatím pouze keyloggery placené. Potřeboval bych tam hlavně funkci ,aby bylo možné zasílat logy na E-mail. Díky

A ty placené posílat e-maily neumí?

Myslím, že to nepotřebuješ. Pokud jsi agentem nějaké třípísmenkové organizace, jistě tě vybaví tví nadřízení, respektive úkolem pověří někoho technicky zdatnějšího. Pokud to chceš jako občan, manžel, rodič či kinderhacker, počítej s tím, že se na to přijde a následky mohou být pro tebe nejen morálně/osobně, ale i trestněprávně velice nepříjemné. A jednalo-li by se o tvůj PC, který nechceš, aby používal někdo jiný, můžeš si ho zabezpečit tak, aby nešel ani spustit - pak nebude potřeba pátrat, co tam nezvaný host dělal.