Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmena písmena recovery partície

Ahojte,

chcem si skryť viditeľnú recovery partíciu, je teda bezpečné odobrať tejto partícii písmeno? V prípade, že budem potrebovať do nej nabootovať, pôjde to aj bez priradeného písmena? Ak sa neskôr rozhodnem, môžem jej priradiť aj iné písmeno ako pôvodne mala a nič to neovplyvní? Vďaka za prípadné odpovede.

Recovery oddiel normalne nema pismeno takze ak ma tak je to asi sucast nejakeho update procesu ktory prave prebieha a do neho sa neser. Restartuj windows alebo pockaj hodinu a restartuj windows. Potom zas zmizne. Ak sa to objavilo samo zrazu.
(tusim ze tu minule taky jav ktosi popisal u W10, mne sa samo od seba nic v pc neobjavuje takze bez zaruky)