Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SIX-CORE Desktop - Váš názor

Pěkné ráno poradno,

potřeboval bych pomoci. Dnes mám možnost zakoupit sestavu v příloze za velmi dobrou cenu a proto se ptám zda by jste do toho šli. Případně pokud by jste mohli poradit s případným upgradem.

Jednalo by se o hraní online her (občas nějakou novinku náročnější) + multitasking (střih videa, práce s grafickými programy).
Chtěl bych počítač který by mi alespon na 4 roky vydržel.

Děkuji.

Nakonec jsem tedy sestavu koupil, vše jede, teploty v pořádku, vypadá to stabilně. Jen budu potřebovat dokoupit 1x SSD na systém a 2x HDD (jeden na čtení a druhý zápis) a pořádný monitor (min. 24")

Můžete prosím něco doporučit? Cena nehraje roli, samozřejmě v poměru cena/výkon.

Děkuji moc.

Procesor se dá sehnat za 2500, grafika s podobným výkonem za 1700, deska od Asusu za 1900 ti udělá stejnou službu, RAM by ti stačilo bohatě 8 GB, když 16, tak za 2900. Skříň popisuje jako šrot na vyhození. Takže jsi mohl mít za 9000 plus zdroj a skříň to samé nové a místo toho jsi koupil za 8500 asi pět let starý počítač. Gratuluji prodejci. Za ty prachy bych si připadal jako vyděrač dát na prodej svůj bývalý počítač s Core i5 2500K a R9 270X a to je sestava a třídu jinde.