Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program nebo soubor pro laické vyzkoušení audiovýstupů

Existuje ke stažení něco takového co by se dalo použít k jednoduchému otestování zvukovky a reproduktorů? Něco podobného gramofonové desce co byla u gramofonů a bylo na ní nahráno "Teď slyšíte můj hlas z levé strany - a můj hlas z pravé strany" a "Pokud mne teď slyšíte stereo, přehoďte si dráty k jednomu z reproduktorů" a podobně? Dnes jsem něco takového hledal na webu a nic použitelného jsem nenašel.

Mám na disku několik audio souborů, které používám k testování. Poslal jsem ti je na mail, jestli ti budou vyhovovat?

500hzleft.wav
500hzright.wav
6_Channel _ID.wav
6_Channel_ID.wma
repro-left.wav
repro-lr.w a v
repro-right.wav

Jinak test zapojení repro bývá součástí ovládacího programu dodaného se zvukovkou.