Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim o pomoc a HDD. Porad se roztaci a zastavuje

Zdravim vsechny. Prosim o pomoc s HDD. Pred 2 mesici Jensen koupil novy HDD Toshiba T300 1tb. Ten se ted neustale roztaci a zastavuje. Problem je ze puvodni HDD to delal take nez uplne odesel a neslo s nim uz delat vubec nic. Nevim presne co a jak mam popsat dal tak prosim o nejake otazky na ktere rad odpovim. Dekuji moc. P.s system nabehne normalne ale od te doby se porad roztaci a zastavuje.

Jeste jedna vec. Hraju dost her. Gta5, wolfenstein old blood, asseto corsa, fallout 4, nebo deus ex mankind divided. Ale nejcasteji hraju Warthunder a z her to dela jenom u tehle. Jakoze se Treva na chvili hra zasekne pal je slyset roztoceni hdd zase se rozbehne a za chvili znova

No ted se zda ze to funguje. Prvni disk vydrzel taky tak nejak 2 mesice. prvni vsechno v poradku, pak zacal pocukavat v prvnich minutach hry Warthunder a pak uz ani nesly nacist windows. jenze kdyz sem ho pak dal kamaradovi tak tomu bezel. Jenze se odstehoval zpatky do ceska takze nevim jestli funguje dal nebo ne. U tohodle to bylo taky vsechno v poradku a asi posledni tyden zacina delat to co ten prvni.

S radosti musim oznamit ze disk zase bezi jako novy. Co vsechno jsem udelal:
1. Nainstaloval program Malwarebytes, scan nalezl problem v cracku hry Thief 4. Problem odstranen. (nejsem si jisty ale mam dojm ze pri minulych problemech s HDD sem ho hral taky ale nemuzu mu to jenoznacne prisoudit)
2. Prehozeni kabelu z desky. Obou dvou. Kdy jsem si vsiml, ze byl z desky pripojeny kabel SATA 3gb/s ne 6gb/s (i kdyz ten disk by takovou rychlost stejne nikdy nezvladl)

Takze at to bylo jednou nebo druhou veci, timto vam vsem opravdu moc dekuji za pomoc. Snad budu mit moznost vam nekdy nejak pomoc oplatit ale bohuzel me vedomosti se tykaji aut takze na tehle strance se dotaz se kterym bych mohl pomoct asi nikdy neobeji.
Jeste jednou DEKUJI MOCKRAT ZA VSECHNY RADY A TIPY :)