Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s videem

Mám problémy s přehráváním videa, přes Flash Player. Chvíli to jede naprosto normálně, ale po chvíli se to zastaví a už to nepokračuje. Až do teď jsem s tím neměla nejmenší problém, tak nevím, co se tomu počítači najednou stalo.
O počítačích moc nevím, jsem spokojená, když se s tím jakžtak dohodnu, takže na mě, prosím, nemluvte neslušně odbornou řečí, já ty pojmy neznám. Ale byla bych vám moc vděčná, kdybyste mi někdo poradili.
Děkuju

jak máš rychlé připojení, u kterých serverů se ti to obvykle stává?

jsi si jistá že nemáš zavirovaný/zaspywarovaný pc? že se o přístup na net nedělíš s virem či odcházejícím spamem z tvého pc nebo od tebe stahovanými kradenými daty?

spusť si taskmgr.exe (start - spustit), záložka procesy - klikni na záhlaví CPU - když nestahuješ žádné video, co mívá nejvíce %cpu?