Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inicializace RAIDu

Ahoj,
vytvořil jsem nový RAID 1, vytvořil partion a naformatoval disk, následně jsem odsouhlasil inicializaci RAIDu. Systém píše, že je již 40% hotovo a disk ve správci úloh ještě ani jednou nezaregistroval čtení či zápis. Jak tedy přesně funguje inicializace ? Díky za info.

Inicializace jde i přes tvou správu disku (RAID) pravým klikem na disk a zadat 'Action' -> 'inicializovat'
Ten RAID 1 maš přes SATA nebo PCI ? (jestli v PCI, problém by mohl pocházet z karty 'controler LPT1' i když je to méně pravdepodobné)
Altrnativa : Pouzit Powershel :

Initialize-Disk ....