Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s AUX

Dobry den
Mam problem s mobilem, kdykoliv si poustim hudbu pres reproduktory tak po nejake dobe zacne vypadavat signal stim ze hned naskoci.. ale hudbu to stejnak stopne. Zkousel jsem to i s jinymi kabely a vsechno stejne. To same s programy v telefonu. Sluchatka jedou v poradku.
Mobil: Huawei Y6 ii compact
Dekuju za odpovedi

Jaj este moze byt naprd jack konektor alebo telefon meria impedanciu a je tam nieco naprd, mozes skusit pouzit rozdvojku jack -> 2x jack a zapojit zaroven aj sluchatka aj reproduktory. Potom to ide spravne? Dufam ze myslis reproduktory s napajanim a ne nejake prci 2cm krabicky.