Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi mikrofon

Potřeboval bych pomoct.. mam sluchatka - https://sluchatka.heureka.cz/defender-redragon-rid ley/ s mikrofonem. k tomu jsem si koupil mikrofon - https://www.alza.cz/connect-it-rec-ci-481-cerny-d2 419290.htm?o=11 ale mikrofon mi nefunguje. prostě když ho zapojim tak nefrčí, ale sluchatka furt jo. nevim jestli je problem v me zvukovce že nemužu zapojit mikrofon na jack.
Pomožte mi prosím

no prostě mam sluchatka kde je i mikrofon ale ten mikrofon mi nefunguje protože když ho zapojim do jacku v zadu tak mi ho ani windows nenajde nevyskočí mi žadná informace o tom že jsem neco připojil. ale sluchatka kde si přehrávám muziku a tak fungujou. ale když k těm sluchatkam připojim mikrofon tak ten mikrofon nefunguje

helpme123: je zvykom, že ak sa vyskytnú problémy, dodajú sa VŠETKY informácie. Do čoho zapájaš? Aký počítač (stolný, notebook)? Značka PC/NB? Operačný systm? Niektoré "stroje" majú tzv combo jack konektory (zlúčené) - so štyrmi konaktami - a v takom prípade nemusia dosadnúť kontakty na správne miesto. Môže to byť aj nastaveniami v systéme.
Pokiaľ toto neupresníš - tráp sa sám....8-)