Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kod chyby 43 Graf.karta

Dobrý den,
mám problém s pc mám ve správci u grafiky kód chyby 43 zkoušel jsem odinstalovat i nainstalovat nový ovladač jak ze stránek výrobce karty tak přímo z AMD konfigurace pc je tady:
Systém: Windows10 64bit
Graf karta: Sapphire RADEON RX 478
Zák. deska MSI 970 Gaming

Problém se projevil když jsem při aktualizaci win vypl pc čudlíkem ale os už jsem taky odinstaloval a nainstaloval.

Prosím poraďte.

Ked tam nainstalujes cisty spravny OS a spravny ovladac tak to urcite pojde. Ak to nepojde potom, tak je vadny HW. Ale este si neurobil ani to prve, lebo ked "odinstalvavas OS", tak tomu moc sanci nedavam.
Nainstaluj W10 nacisto nanovo (nabootovanim z instalacky), a potom ovladace k doske (z msi.com) a grafike z www.amd.com aktualne rucne naklikane pre tu grafiku a ten windows, ne ziadne automaticke nezmysly.

1. Už to někdy fungovalo?
2. Pokud ano, tak co se dělo mezi tím, kdy to fungovalo a fungovat přestalo?
3. Obtěžoval ses po instalaci Windows nainstalovat jako první ovladače k čipsetu (základní desce)?