Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Icq 6 problém s historiou

Chcela by som Vás poprosiť o radu s problémom Icq 6.
Na počítači som mala nainštalovanú verziu Icq 5.1 na disku C. Preinštalavala som ju na novú verziu icq 6, ale už na disk D,lebo C som mala plný. Predtým sa mi historia ukladala na klasickej ceste dokument and setting/aplication data..........atd. Od preinštalovania mi už historiu na pc na tejto adrese neuklada. Hladala som aj na disku D, ale nič. Ukladanie historie mam nastavene. Nevedeli by ste náhodou kde v počítači by mi to ešte mohlo ukladať.
Ďakujem

dala som si odkryt súbory, takže mi zobrazuje aj skryté, v otm to nebude:-( Ja viem že čítať historiu môžem, ked mám zapnúté icq, ale ja potrebujem tú čo sa ukladá v počítači, lebo ju pre istotu potrebujem vymazať.