Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lazarus - help

Zdravím.
Bych poprosíl o radu.
Když mam nainstalovan 64 bit lazarus, da se nějak nastavit, aby sestavil 32 bit exe?
V about lazarus je x86_64-win32/64
Nebo stahnout 32 bit a nainstalovat do jineho adrsaře?
Děkují.

The official FPC installer for OS X/i386 includes a x86_64 compiler and all units necessary to compile x86_64 programs (use ppcx64 instead of ppc386 to compile your programs or use fpc -Px86_64). The instructions below are only necessary if you want to compile and install a new version from svn.

Ale nějak jsem nepochopil jak to přepnout
Marně jsem hledal v project inspektor a nic nenašel.

Jsem odinstaloval lazarus a stah a nainstaloval lazarus-1.6.4-fpc-3.0.2-win64
Při spouštění mi to vyhazuje hlaška že nemuže baličky.
internettool_utf8 - LazSerialPort - zvDateTimectrl.
LazSerialPort a zvDateTimectrl jsem si doinstalovava ja.

Odinstaloval jsem lazarus přes unins000.exe a vyčistil registry.
Někde musí byt ještě nějake smetí co tam zustalo

Tak jsem doinstaloval LazSerialPort a zvDateTimectrl a je to ok.
Nainstaloval jsem teda
azarus-1.6.4-fpc-3.0.2-win64.exe
lazarus-1.6.4-fpc-3.0.2-cross-i386-win32-win64.exe
A funguje to.
Děkují moc.

Stejnak by mně ale zajimalo, kam si lazaru ještě uklada informace, když jsem ho odinstaloval a smazal celý adresař že chtěl ty baličky?