Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W10 nerozpozná flashku

zdravím,

mám YDI 32GB flash disk, který dřív normálně fungoval, ale dneska, když ho strčím do notebooku, mi to ukáže ''vložte disk do jednotky E'', ikdyž už je tam vložený. Proč tohle dělá a jak to můžu spravit??

Když je zastrčen do jiného PC (jiného USB portu), dostanete stejnou WIN hlášku?
Obsah USB klíče chcete nebo potřebujete zachovat ?
(bez zachování obsahu, zkusit navštívit správu disku s diskpart jsi již něco dělala?)

To mi připomíná, že jsem se měla zmínit ještě o něčem...

před tímhle problémem mi ta flashka ukazovala, že má asi jen 2 GB, tak jsem si googlila řešení, a byl tam právěže ten disk part, že mám dát v příkazovém řádku vybrat ten disk a zadat CLEAR, tak jsem to udělala a teď se děje to co se děje :-(