Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dodrbanej noťas, kde je problém?

Zdar, mám v příbuzných osobu s velice nepříjemným problémem. Než se dostanu k jeho řešení rád bych si vyslechl váš názor či rady (kdyby se s tím někdo už setkal).
Dost těžko se to bude asi popisovat :-( :
notebook Win 8, originální OS- permanentně se chová, jako kdyby se v pravidelném intervalu spouštěl nějaký neviditelný proces, který naruší aktuální dění.
př. 1- kliknu na složku/soubor přejmenovat- začnu psát text a po ~3-4 sekundách se psaní "uloží" přeruší jako bych to "odentroval"
př. 2- zapnu video v přehrávači, kde po nehybnosti myši zmizí ve fullscreen dolní/horní lišty a po pár sekundách se samý zobrazí jako by někdo klikl
př. 3- jsem na ploše jednou kliknu/označím ikonu a nic nedělám- označení ikony začne problikávat (pořád v tom intervalu po pár sekundách jako u všech ostatních příkladů)
př. 4- zapnu hru, naběhne do menu a po pár sekundách se minimalizuje/skočí na plochu, vrátím se do hry a po pár sec. znovu do nekonečna
V kostce to dělá pořád stejný nepřípustný efekt, který omezuje uživatele snad ve všech činnostech.

Nevím jestli to jde z mého popisu pochopit, tak jsem uvedl radši víc příkladů chování tohoto nekalého neštěstí.
Jakožto amatéra, mě napadlo spustit správce úloh a sledovat jestli se tam neukazuje na sekundu nějaký nový proces, který by tam naskakoval/problikl a hned zmizel, pouhým okem jsem však nic nezaznamenal.
Možná vir? Zkusím až budu znovu na stroji nasadit v nouzáku adwcleaner.
Napadlo mě něco jako zamáčklá klávesa, ale to těžko/nic jsem neobjevil (po klávesách se často prochází kočky)
Popisovaná domácnost je prozatím bez přístupu k internetu, i když se občas vyskytoval přístroj na wi-fi, chybí aktualizace OS.
Než se vložím do přeinstalování tohoto ďábelského OS, netuší někdo čím to je a co s tím jiného?

Tak adwcleaner nasel toho spoustu, ale problem neodstranil.. Z jiného fóra popis stejného problému-
"v pravidelných intervalech padá nějaká služba nebo jiný uživatelský proces a toto je následek činnosti WER. (Windows Error Reporting)
V Ovládací panely->Nástroje pro správu->Prohlížeč událostí->Protokoly systému Windows->klikni pravým myšítkem na protokol Systém a Aplikace, vyber Uložit všechny události jako, ulož to jako
.evtx soubory a ty upni."
z tohoto reportu problém dělá "Služba Intel(R) Centrino(R) Wireless Bluetooth(R) + High Speed Security Service byla nečekaně ukončena. Stalo se to 5051 krát. Následující opravná akce bude spuštěna za 5000 milisekund: Restartovat službu."
(V notebooku je bezdrátová myš fungující přes bluetooth)
přidávám ten report
Takže víme kdo a co teď s tím dělat?