Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vlastný Windows 10 image s predinštalovanými aplikáciami

Ahojte ľudia,

chcel by som sa opýtať, aký je najľahší a najlepší spôsob vytvorenia inštalačného image-u pre Windows 10 + nejaké aplikácie.

VYSVETLENIE: Chcem si preinštalovať OS a nechce sa mi inštalovať ďalej všetky aplikácie (chrome, steam, origin, spotify, gadwin, MS Office, VLC Player, Drivery, updaty a pod.)

Možno preinštalovanie celého systému nezaberie toľko času ale zaujíma ma, ako sa to dá urobiť a rád by som si to aj vyskúšal doma.

Ďakujem za odpovede :)

Ja s čim som sa dostal do kontaktu bolo, že bolo vytvorené bootovacie USB, na ňom bol Windows 10 + nejaké updaty (samozrejme len tie k tomu dnu kedy bol image vytvorený) a plus potom sa inštalovali v rámci jednej inštalácie aj všetky aplikácie ako office 2016, antivírus, Skype a rôzne iné. Neviem to na 100% ale zdá sa mi, že to malo niečo so System Center Configuration Manager.