Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor je připojen a hlásí "žádný signál"

Dobrý den,jdu si pro radu a snad to nebude vadit,protože už opravdu nevím co s tím :D . Odešlo mi LCD na notebooku v únoru,a vzhledem k tomu,že jsem neměla peníze na opravu,tak jsem k němu připojila starší monitor(těch 10 let určitě už má) přes tuhle věcičku https://www.exasoft.cz/kabel-c-tech-red-hdmi-na-vg a-audio-m… co mi doporučili v obchodě.Všechno jelo,občas sice monitor "blbnul" - byla třeba modrá obrazovka ale stačilo vypojit a zase jel.Včera byl na notebooku bratr,trochu žduchl do kable(předtím byl na netu) a od té doby monitor nejede.Je všechno připojeno ale pořád hlasí žádný signál.Otázka zní,jakto že to z ničeho nic přestalo fungovat?Nejspíše je to monitorem,ale přijde mi to divné,že z ničeho nic odejde.Byla jsem se zeptat v obchodě,kde jsem kupovala redukci a tam mi řekli,že monitor může být přepnutý a proto mi hlásí žádný signál,ale on nic takového ani nemá :D .Budu moc vdečná za radu,co s tím :)

nákupy dalších redukcí jsou vyhazováním peněz.
ten tajný lcd monitor má jen jediný vga vstup, jinak nic? to je taky krám na dvě věci.
chtělo by to zjistit, jestli se notebůů rozběhne = domácí router ho uvidí v síti, v seznamu dhcp klientů.
pokud je ntb shit značky acer, nemá cenu dávat do opravy ani korunu. vytáhnout disk a zbytek vyhodit.