Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo ideapad 100 - Zvuk

Ahoj chlapi,
Chtěl bych se poradit s váma, či nevíte vyřešit můj problém, mám nový noťas "Lenovo Ideapad 100" a divně mi hraje zvuk, jako by v tom něco chybělo a hraje to jak nějaká hračka za pět korun.. Pokud by někdo z vás byl hodnej a ochotnej mi pomoci, byl bych velmi rád. Díky :)

Zkoušel si jiná sluchátka?
Nemáš náhodou sluchátka s mikrofonem, kde je kombinovaný jack - 4pin?
Když to hraje, jako že tam něco chybí, pravděpodobně nemáš pripojenou zam (společný vodič pro obě sluchátka).

Hlavně, vždy jsem měl v počítači nějaký ekvalizer, kde bylo všecko nastavení kolem hudby i vlastní styl "rock, pop, metal" apod. nastavení pro zvuk, tuto aplikaci žádnou momentálně u této zvukovky nemám .. což mi přijde divný.

A neni to hracka za 5 korun?

Jak to ma hrat si budes muset ist niekde do obchodu.

Ked tam je win od vyrobcu tak si hladaj maximalne tak nejaky ovladaci panel pre zvuk, ak tam nejaky je od vyrobcu. Pripadne zvuky-prehravacie zariadenia a tam efekty, a vsetky vypnut.

Bohužel tento model nijak nevyniká kvalitou reproduktorů, je to levný základní multimediální notebook. Každopádně i tak by zvuk měl být poslouchatelný, můžeš zvuk nahrát na nějakou kameru s dobrým záznamem zvuku, aby byl záznam co nejvěrnější?