Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blbnutie pohybu kurzora na touchpade

Cau
mam lenovo b51 a obcasne mi zacne blbnut kurzor ak pohybujem touchpadom. Prstom idem linearne z jedneho konca touchpadu na druhy, a kurzor sa trosku posunie, zastavi, poskoci dole, poskoci hore a horko tazko sa dostanem na zelanu poziciu. V nastaveniach TO som vypol cick, zoomovanie, scrollovanie, palmtracing a i tak to robi. Nic plugnute v USB nie je. Touchpad sa znormalizuje po niekolkych sekundach.
Co to je ?
Vdaka

To vám dělá jen když je váš notebook v elektrické síti nebo i na baterce ?
Čím ho čistíte ? (jestli vodou, tak ho ofouknout třeba fénem, kde za problémem můžou stát i uchycené mikroskopické kapky vody na vašem trackpadu )

Jeho řešení je bezdrátová myš a hotovo

Trosku kategorické ne ? Jestli to píšu je proto jsem to tak několikrát řešil a pomohlo to hlavně u uzivatelu co používaly na čistění jen navlhčený hadřík, i hajzlak, prto jsem nejdříve položil otázku 'čím ho čistíte?', jestli je to 'BLBOST' tak at to neděla a příspěvek smažte, co chcete abych vám odpověděl.

Jednoznačně doporučuji.

Ono, když zapojí myš tak mu to bude stále uskakovat a bude muset celý TrackPad dezaktivovat (podložku sebou také nosit nebude a né každá plocha není na myš vhodná) , výborné řešeni, nevím, snad si někdy nezapomene myš, nebo nebude potřebovat víc portu USB.
(Alespoň se řídím toho, NTB je něco co se přenáší, mys proč né, jestli je jen doma)

Ano kategorické, a hlavně ergonomie

Hm, to ano, hlavně s myší po koberci je hodně ergonomické, uznávám ze par pivech se může hodit :-D (snad se neurazíš, nebylo to myšleno nějak ..)
Abych se přiznal, uvedenou mys neznám, nikdy jsem nepoužíval a ani nezkoušel, nevím jak se chova jakou ma citlivost na rozdílných materiálech.