Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ICQ - jak to dnes s ním je?

Dobrej, chtěl bych se zeptat, jestli někdo v dnešní době používá ještě ICQ a jak to je s bezpečností? Četl jsem že to převzali rusáci tak abych neměl nahackovanej PC (samozřejmě nebudu přijmat soubory od neznámejch kontaktů.....), používal jsem to někdy před 10 roky a bylo to fajn než jsem přešel na skype.

Chtěl bych si zas připomenout tu dobu kdy sme byly všichni na ICQ :D

Ok, zabezpečenej PC bych měl mít, klasicky UAC, antivir + ADWCleaner,MBAM a SAS, přinejhorším hodím bod obnovy.

Chcu se tam jen podívat, jestli to někdo ještě používá a jak to teď vypadá, to je vše, zavzpomínat na to když sem tenkrát se základkou vysedávali na ICQ :D