Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemůžu nainstalovat do Windows 10 VirtualBox ani VMware Workstation Player

Ahoj, včera jsem stáhl poslední ISO Windows 10 a nainstaloval je. Problém je, že nemůžu nainstalovat do těchto nových Windows VirtualBox ani VMware Workstation Player.
Oba programy doposud fungovaly v předchozí verzi W10 bez problémů. Dostanu jen hlášku, že se předčasně ukončila instalace z důvodu chyby, ale o jakou chybu se jedná uvedeno není. Pomůže někdo?

Instalace v tomto případě trvá celkem dost dlouho (normálně se nainstaluje cca za +/- 1 minutu) vyní cca +/- 10 minut a nainstaluje se téměř celá, na konci to skončí chybou a následnou jako by odinstalací, instalační progress bar běží zprava doleva.
Hyper-V od Microsoftu nainstalované/povolené nemám, nepoužívám.
Verze 5.1.22 v předchozím buildu W10 šla nainstalovat bez problémů.

Tak vyřešeno. Zkusil jsem nainstalovat Microsoft Office a napsalo to, že to nejde dokud nerestartuji PC. Po restartu jde instalovat i VB i VMware WP.
Proč se to stalo netuším. Po každé instalaci jsem restart PC provedl (stará škola).
Díky za snahu.