Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejspíš vir?

Zdravím,
před 3 dny se mi z ničeho nic začal zpomalovat internet a můj hdd je více vytížený, ale co je nejdůležitější, tak se mi s odstupem asi 2-3 hodin zobrazí na monitoru příkazový řádek, který okamžitě zmizí, takže nevím, co se s v něm děje... PC jsem zkoušel pročistit ESETEM 2x, našlo to poprvé jen jednu hrozbu, kterou vyléčilo a další test byl v pořádku, každopádně problém přetrvává. OS je WIN10 originál, aktualizovaný, Antivirus taky originální... Nezná někdo nějaký program, který by mohl PC prohledat "hlouběji" nebo nesetkal se někdo s něčím podobným? Díky za každou pomoc :)

program, který by mohl PC prohledat "hlouběji"

ruční kontrola: ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

antivir bývá na spyware spíš k ničemu, už asi tak 10 let ztrácejí smysl. uživatelé si to dodnes nevšimli, i když vidí, že to není schopné zabránit nákaze ani ji najít.