Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna operačního systému

Prosím o radu v následující záležitosti: U NTB Acer s Windows Vista Home Premium (legální Microsoft) 17" hodlám vyměnit Vistu za druhotný Windows 7, který je nabízený za přibl. cenu 700 Kč. Ke změně takového OS mám respekt, nevím jaké problémy mohou nastat.
Tento starý NTB je v pořádku kromě jedné závady - viz dole, baterii neřeším. U nového PC mám W10, NTB používám při cestování k rodině.
Parametry: Model LYNX, procesor AMD Turion (tm) X2 Dual-Core Mobile RM-70 200 GHz.
Paměť (Ram) 3 GB, typ systému 32 bit.

Závada spočívá v tom, že při pohybu víka se často display zbarví světle zeleně, hlavně při větším záklonu. Při normální poloze se to nestává. Dá se s tím něco dělat?
Děkuji předem za radu.

Zavada asi kabelaz, rekl bych, ze cenove se nevyplati to resit.

Jinak ma tvuj notebook na strankach vyrobce notebooku ovladace i pro Windows 7?

Pokud ANO, smele muzes preinstalovat system a bude to OK.

Pokud NE, tak buh vi.

Častá závada Acerů. Já měl u 5630G stejný problém.Nová kabeláž za cca 900.- Záleží jak moc tě to obtěžuje. Mě to dělalo bílé záblesky vodorovně přes celý displej. Že je to opravdu kabeláží si ověř připojením ext.monitoru. Může to být i konektor do kterého právě ta kabeláž míří. Odstraň plošku (kryt) nad klávesami F1 - F12 a mrkni.