Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potíže s videopamětí DirectX u hry ZOO Tycoon 2

Ahoj, mám problém: při spuštění hry se mi objeví černý obdélník a pak naskočí hláška ve smyslu "DirectDraw nemůže extrahovat velikost videopaměti". Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Zkoušela jsem přeinstalovat DirectX, nainstalovat nové ovladače grafiky, ale nebylo to nic platné... :-(

Změna předmětu, původně: potíže s videopamětí
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

nebude problem prave v tej zdielanej grafike?
je to dost nova hra a take hry potrebuju vselijake serepeticky (pixel shader a pod) a problem je v tom ze kopa integrovanych grafik ich nema - v readme subore k tej hre sa mozes docitat pravdepodobne ze notebookove grafiky nie su podporovane, v takom pripade ti funkcnost nezaisti ani vydavatel hry.