Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem S Počítačem.

momentalni sestava:
Zdroj:Chieftec CTP-500-12G Green Angel 500W
RAM:Corsair 4GB (2x2GB) DDR2 800 CL5
základní deska:Gigabyte GA-P31-DS3L/S3L - Intel P31
grafická karta:(mám dvě)novějsi: Gigabyte GTX550Ti HD Experience Series, 1GB GDDR5 ,starší kterou ted mam v PC
Gigabyte GeForce GT 220
procesor:Intel Core 2 Duo E 7200 2.53GHZ
K problemu, pred 14 dni sem zakoupil použité Ramky a grafickou kartu tu 550Ti ..tak to namontuju do PC a spustim ..nainstaluju ovladace na grafiku vse OK restartuju aktualizuju hodnoceni PC a vten momement asi v pulce se mi PC restartoval tak to zkusim jeste jednou vse zkontroluju zopakuju aktualizaci a to sami tak si rikam ze to je asi zdrojem grafika potrebovala 400W zdroj ten sem mel ale na tom zdroji bylo max 390 W ale normalne to mel bejt 400W tak sem zakoupil to 500W a to ten problem vyresilo ale zacal jinej problem s ovladaci od grafiky..
Hazi mi to hlasku Ovladac zobrazeni prestal odpovidat a byl obnoven (prikladam screen s chybou )..hraju hru nebo neco delam na internetu a sem tam mi to hodi tu hlasku a nejvic se to projevuje ve hrach normalne hraju hru treba pul hodky v pohode pak se to jakoby sekne zcerna obrazovka ..tak to pres spravce uloh zavru a vidim tuto hlasku..zkusel sem uz vsechno ,vsechny reseni a metody na internetu a nic nepomohlo...Tak proto sem obracim na tuto stranku a ptám se co mám delat?
Zajmavostí je že ta starsi grafika(GT220) v pohode fungovala ale hazí mi to taky ,tak sem bezradnej..a nevim co mam delat protoze nevim vcom je presne problem jestli v zakladni desce nebo v graficke karte nebo vcom...
Predem dekuju za rady.

Nejprve se podívej sem.

Start ovládáni panely a hlášení a řešeni problémů klikneš na kolonku zobrazit historii problémů tak bys mněl mít problémy které se vyskytli.

a nebo

Start ovládáni panely a klikneš na kolonku správce zařízeni tam s kontroluj jestli sou všechny ovladače pracuji správně.

chybová hláška je typická pro špatnou (žádnou) instalaci ovladačů.
driver booster je stupidita, to je první problém.
systém rozesraný ccleanerem ani nemá cenu opravovat.
vem si prázdniny a nainstaluj to znovu a pořádně, postup ti psali.

ke starému zdroji: problém nebyl v údajných 390w proti štítkovým 400. ale u levných ojebávacích značek bývá zatížitelnost +12V větve mnohem menší, třeba jen 250-300w, a to už je proti štítkové hodnotě poznat.
nebo to byl krám zděděný ze starého p4, kde se počítalo i se zatížením +5V větve.