Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba očividně Grafické stránky.

Zdravím. Mám takovou divnou chybku s PC. Po 15-25 minutách mi udělá tohle s grafikou. Když dám restart, tak mi to hází moudrou smrt a neustale dokola se to restartuje. Když vypnu natvrdo napájení el. tak PC nic nedělá.. Ani se mi nenačte Windows.. Nic. Jen jde slyšet jak pracují větráčky. Vyřeší to druhý restart po vypnutí napájení. Dekuji za info

Win7 prof 32 bit
3,5 GB ram
Amd radeon hd 7700 series
Amd Athlon 3.00 GHz 6000+ X2

Netuším jak sem vložit screen obrazovky, takže tu je odkaz na let. Poštu 898790644
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Ale ja to myslel two, že když vypnu natvrdo el. A znova zapnu. Napsal jsem to asi špatně. Omlouvám se :D
Grafika AMD Radeom HD 1770 tuším. Co jsem vycmuchal. A zdroj... Teen netuším. PC mam 8 let a jediné co bylo meneno je Grafika (5-6 let zpět) a profesor (pul roku az rok zpět)

Převeze počítač mi fakal úplně v pořádku do včerejška. Včera mi to udělalo tohle. Vše je kompatibilní. A výrobce netuším. Známý mi pc skládal. Ale jak říkám. Pc mám par let a fungoval v pohodě. Včera mi to začalo takhle blbnout a dělá to vzdy po 15-25 minutach co je spuštěn. Vždy se takhle pojebe obraz a restart hazi modrou smrt po logu windowsu a opakované restarty.

Teplota je kolem 30% takže klasika.. 25-30 a jediný vir co mam v PC je vir co chrání jeden program před průlomem programatoru.. Je to na Metina. Na M2Bob ale to jsem se ptal lidí co to taky pouzivaji jestli to není škodlivé. Zkusim zmenit grafiku a ozvu se tedy. Děkuji

Tohle ale není vir co by měl poškodit počítač. Je to vir co brání brání průlom toho M2Boba. To už jsem zmiňoval. Dal jsem to tomu známému teda. Říkal, že to může byt pastou a nebo už odešla úplně grafika. Takže se bude asi kupovat nová.

Aha takze on je jasnovidec, a ty si tu teplotu GPU proste nezmeras, a obaja sa budete hrat na mudrcov. To je radosti.

A neexistuju ziadne "neskodne viry", a ani ziadne co "brani prulom" cohokolvek. Neviem co si tam instalujes a co volas slovom vir, ale aj to moze byt problem. To sa riesi cisttymi win, a neinstalovanim ilegalnych alebo inych dementnych veci. (to nezapinanie PC ale je problem v HW, ne vo windows. Vir vo windows ti moze len ten HW prehriat, ak je HW nahovno.)

Převeze když jsem měl pouštěny PC, tak 15-25 minut jel v poho. Pak se takhle pojebal obraz, screen, a když jsem dal restart, tak mi to nacetlo logo windowsu a hodilo modrou smrt( modra obrazovka s bílými pismeny a čísli) a restartovalo se to.. Takhle to dělalo pořád. Dokud jsem to natvrdo nevypl i z el. teď se zkusí ta grafika prepastovat a jestli to bude stale delat, tak se výměni. A asi i objednám ten novy zdroj pro jistotu. Dekuji.