Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program MS OFFICE 2013 po aktualizácii vymazuje automaticky Nadpisy v dokumentoch

Takže už zasa nejaký problém, po internete teraz prišiel problém pri ktorom MS OFFICE 2013 pri každom otvorení vymaže všetky nadpisy v dokumentoch. Znova ich napíšem a dám uložiť ale pri otvorení dokumentu sú zasa preč a už ma to nebaví, nestretol sa s tým niekto? Ak mi poradíte aj program ako natočiť plochu tak vám to aj ukážem.

dá se zobrazit osnova dokumetu? nejsou ty nadpisy nikde schované?
dá se v tom office-shitu zakázat visual basic? (vím, že bez vb nešly m$_off ani úspěšně nainstalovat)

poslední jakž takž normální office byl 2007.
pokud tě do toho nenutí korporátní istalace (nehrozí), není důvod brát horší shit.

není nainstalovaný žádný zázračný soft pro hlídání verzí dokumentů? pochybný antivir, pochybné zálohovadlo...

Vymazáva ich sam office 2013, založím dokument pomenujem nadpisy dám text, uložím a vypnem office. Keď ho otvorím nadpisy nikde ale ak neprebehol ešte reštart pc tak sa dá kliknúť na šípku vrátiť a nadpisy sú späť. Bohužiaľ po tom čo uložím zmeny v dokumente zasa sú preč. Avast som odinštaloval ešte pred v minulom vlákne, kedy sme riešili zúfalo pomalý internet. Teraz mám iba MS DEFENDER a žiaden iný program na ukladanie zmien nemám. Visual Basic vypnúť neviem...

zhruba: soubor - možnosti - centrum zabezpečení
mají to v každé verzi jinak, čím dál méně omezitelné.

(proto se taky makroviry - instalátory a downloadery - začaly znovu šířit přes makra v dokumentech m$ off.
uživatel jege by mohl dlouze vyprávět o zašifrovaném pc)

pokud by byl možný office starší normálnější verze, nebo bezpečnější alternativa ne od ms, mohlo by to být řešením.

nebo zvolit jiný typ nadpisu:
http://www.urtech.ca/2012/06/solved-missing-headin g-2-in-word-2007-2010-2013/