Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc pred 1 hodinou fungoval teraz nefunguje mágia??

dobrý deň mám problém mám pc ktorý keď som následne prenášal a opäť zapojil nefunguje problém je asi v tom že na grafickej karte amd r7 370 sa netočia vetraký a ani nenabehne žiadny obraz beeptest je 1krát všetko ostatné funguje meral som aj 6 piny ktoré som následne zapojil do grafiky resetoval som bios vybral baterku Jumper 80xprehodili grafiku aj do ďalších slotov stále nič ďakujem za rady

reosadit ramky, vsetky konektory atd. ked to pred prenasanm slo a po nom nie, tak logicky sa daco pobabralo pri tom. to uz vies len ty co si s tym robil a kde si s tym tresol...

beep 1x znamena nic, vsetko je ok. keby to nedetekovalo grafiku, tak je to 1x dlhy a 2 alebo 3x kratky beep

mi sme mali dakedy hodne starý komp, keď si ho zapol furt beepal, ale keď sme do toho kopli, hneď začal bootovať. (jako fakt, reagoval na kopance) síce po roku ta bedna zmenila tvar a následne už nebolo možné vysunúť ani mechaniku, či dať dole bočnicu ale fungovalo to. Až kým zdroj neboombol.

Skúsil by som skorej ale iný zdroj.

Aký máte stavajíci, či náhodou to nieje "jednorázovka".

Pochybujem že monitor ako výstupné zariadenie môže niečo "robiť" okrem zobrazovania. Pod prob. som mal viac x a bolo to v zlom usadení g.karty v slote. Pri tom prenose a až máš mäkkú skriňu sa to mohlo v nej trochu pomrviť. Ja som to riešil tak že na ležáka pc som skúšal kartu volne zasunúť-bez šrobovania alebo pevného uchytenia v skrini a v určitej polohe mi fungovala, ked som ju zašroboval zase sa pohla a neišla. Riešil som to tak že som ju lepom zafixoval v polohe v ktorej ide dodnes, sem tam skrinu uderím kvôli vetrákom ale drží to. Druhá vec kedy mi robilo podobné bolo tlačidlo power na skrini ktoré sa nevracalo.-zostalo furt stlačené a pc nenabiehal-i keď boot obraz dal.

Bud si nieco blbo zapojil (skontrolovat aj konektory piny ci nie su poskodene apod), a monitor prepnut na spravny vstup tlacitkom nejakym, ak ma viac vstupov, alebo sa pri prenasani nieco urvalo/poskodilo buchnutim apod. Diagnostikuje sa to potom roznou vymenou HW a odpajanim nepodstatnych veci atd.