Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vybrat správný reproduktor

Dobrý den,
potřebuji pomoc s výběrem nových reproduktorů. Dosud jsem používal Panasonic SA-AK27. Cena reproduktorů by se měla pohybovat od 4 000 do 10 000KČ.
Nevím zda-li mám koupit přímo soustavu, nebo investovat do sloupových reproduktorů. A nevím zdali má zvuková karta (nemůžu najít její název) v notebooku Acer Aspire V15 Black Aluminium Gaming ty reproduktory utáhne. Jde mi hlavně o pořádný woofery.

Inac ja osobne by som si na tvojom mieste hladal mozno stlpy alebo 2.1 repro ale take co maju vacsie a kvalitnejsie drevene predne repro. Ale ked chces mat 5.1 na filmy alebo hry tak si kup 5.1- Na hudbu take prci plastove satelity nie su moc dobre, ale nejaky hluk to robi takze mnoho ludi to pouziva, neviem co konkretne chces ty (ake mas priority).

Preco nepouzivas nadalej ten panasonic? Zvuk to urcite nejaky ma.

P.S. inac potom si mozes kupit aj hocjake PC 2.1 reproduktory, hudba tam znie sice naprd ale hluk to robi takze vacsinou budu ludi spokojni. Este k tomu woofru treba aj vedro otocit na zem a buchat po vedre do rytmu, a bude aj sranda pri tom. A usetris 9 litrov.