Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pauznutí hudby při vyšší hlasitosti

Zdravím, mám telefon Lenovo Vibe K5 Note fingerprint a mám tento problém: při poslechu zvuku z interního reproduktoru a sluchátek je vše ok, problém nastane, když zapojím externí reproduktory a zvýším hlasitost na nejvyšší (jak v mobilu tak na ovládacím panelu reproduktorů) a přibližně po 10-15 vteřinách se přehrávaný zvuk pozastaví, zvuk se sníží a já musím zase přehrávanou věc pustit. Vím, že to není reproduktory, ty mám již třetí vyzkoušené a vždy se to stalo. Díky :-)

Tak mozu tomu vadit napriklad vibracie, ak to je cinanom polepene so studenakmi.
Alebo skus nenastavovat naplno hlasitost v tom telefone, ci mu nevadi nejaky moc velky rozkmit napatia (ak tam je nejaka ochrana vystupu) Nastav na telefone len polovicu.

:-D pry nerozlisuje :-D ovšemže rozlišuje, ten 3,5mm jack není zase tak úplně blbý (lze zjistit např z toho, že při zvyšování hlasitosti tě to u sluchátek upozorní na možné nebezpečí, zatímco u repro ne), ale rozlišuje to, musí, jelikož dnes se dá na jack 3,5mm zapojit spousta věcí (selfie tyč, IR port, dioda...) a každa má jinou funkci a jiné používání

Rozlisovat moze pripojenu impedanciu, a ne preto ze by nieco obmedzoval len na sluchatkach, ale kvoli ovladaniu na headsete. Tak moze zblbnut aj reproduktor ten mobil (si mysli ze mackas nejake tlacitko pause), ak su repro nahovno navrhnute. Normalne to neni, ale zatial si podal nula informacii, a stejne to nebudes schopny spravit inac jak znizenim hlasitosti, ptz predzosil si urcite nespajkujes.
Mozes pouzit rozdvojku a strcit tam naraz sluchatka aj repro.