Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cloudove ulozisko - ake?

Zdravim chlapci,

Potrebujem len poradit chcem nejake online ulozisko kde si budem vytvarat priecinky do nich vkladat subory a uzivatelom budem pridelovat prava kto moze a nemoze citat/zapisovat dany priecinok vacsinou sa bude jednat o dokumenty word, pages (mac os).
Samozrejme pozadujem podporu aplikacii iOS/android a windows/mac os X nieco jednoduche intuitivne ...
Ak ma niekto skusenost, prosim o radu, ulozisko moze byt platene, priestor myslim bude uplne postacovat aj do 5 GB
Samozrejme nejedna sa mi o synchronizovanie priecinkov z nejakeho PC ale o akysi firemny cloud kde su vsetky data niekde online na servery a maju pristup vsetci zamestnanci s roznymi povereniami citat/zapisovat/editovat

Dakujem

Ty nahore v predchozim komentu a dalsi moznosti jsou Dropbox a OneDrive. Dropbox zminene funkcnosti umi jiste, OneDrive doufam ze tez, ale overeno nemam. Dropbox 5GB mam pocit, ze uz je placene, ale do firmy snad zadny problem.

Do firemneho prostredia mi vychadza ako najlepsia volba Owncloud.
Samozrejme na vlastnom servri, beziacom ci uz dakde v hostingu alebo priamo vo firme (ak mate dostatocny upload).
Obsluhuje sa to cez web, vie to robit docasne linky, takze sa to hodi aj na komunikaciu so zakaznikmi.
Nativne bezi len po linuxom.

kukam ten owncloud, konfiguracia je nejaka zlozita?
Inak ktory stychto cloudov ma slovencinu? nieze by to bolo dolezite ale moze to zavazit pri rozhodovani ......
respektíve ak own je nieco ako niektorý stychto vymenovanych cloudov isiel by som fakt len do riesenia napr. mega ... lebo funkcnost ma byt jednoducha (priecinok kse su dokumenty, priradovat prava uzivatelom) a hlavna je podpora aplikacii do mobilu a browsujem si medzi priecinkami ako napr v total commanderi