Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Telefon po pádu do vody nevibruje

Zdravym asi sa tu nevenujete telefonom ako kukam podla tem ale ak nahodou niekto ... lebo som si vsimol ze niektori ludia su tu celkom sikovny

mamka ma telefon HTC DESIRE 620 .. padol do vedra zvodou neviem ci zapnuty... ale ide v poriadku akurat to kde je fotak bolo zarosene od vody .. tak som jej zlozil len krit.. bolo tam asi 10 sravieb neviem

utrel vatovkou fotak (ten objektivik ci cotoje) a krit ale ale nechal som ho asi 1 minutu na .. pomerne prudkom obednom slnku s oboch stran ze aby sa setka ta voda odparila a nezarosilo sa to znova...

k problemu --telefon nevybruje.. proste funkcia vybrovanie nejde... co ma metie mama vravela ze kym som ho nerozobral (to potom ako padol do tej vody ) aby som fixol ten fotak tak vybroval... to neviem ci bolo tak ... tak sa chcem teda spitat... v starich ..alebo napr ajv htc desire x bol taky motorcek... ako je toto, co vybruje proste jak sa to tocilo tak telefon vybroval.. tu nic take nevidim.... nic take tam nieje... ze ak nahodou daco skusit... kuknut sa nato ci to ide ze by som nahal krit zlozeny a zapal telefon tak trosku zariskoval a skusil napr prezvonit telefon na vybrovani ...

Oprava ? novy ? alebo iny ? alebo kaslat nato .. len sa pitam zo zaujimavosti ak som to vlastne nepokazil ja tym ze som sa do toho starel.. ak sa rozhodnete venovat mojej teme dakujem vopred
Změna předmětu, původně: Telefon - prosim o radu
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

telefon spadne do vody, nechas ho smazit sa na slnku a este sa niecomu cudujes?
ked-tak ho pouzivaj ako je, kym nechcipne...a skor ci neskor urcite chcipne a nic s tym neurobis, lebo oxidacia.

Tiez nieco so sebou rob - "Zdravym" "krit" "vybrovanie" "starich" "pitam"