Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit AdBlocku

Čau borci,
měl jsem nainstalován AdBlock - posléze jsem ho odinstaloval, nicméně např. na webu iDnes se mi pořád ukazuje, že mám ho mám zapnutý. A to i tehdy, když jsem ve správě titulků zakázal české adblock filtry.
Nevěděl by mi někdo, prosím pěkně co nejjednodušeji poradit, jak se toho zbavit?

Windows 7 Home premium 64 bit, prohlížeč IE.

Je to rozumny, chodit na tyhle weby bez adblocku?

A je rozumny jeste dnes pouzivat IE?

---

Sel bych do moznosti internetu a na zalozce obecne dal odstranit vse. Stejne tak mas v nastaveni polozku spravovat doplnky a nechal bych vsechny zakazat.

Ale doporucuju prejit na jiny prohlizec a reklamy blokovat, byvaji mezi nima i viry.

hold, ale titanica neriešme, lepšie bude riešiť tvoj problém, ale to by sme už potrebovali nejak postúpiť. Ešte ma napadlo, kedže je to zrejme prohlížečem, obnoviť defaultné nastavenia, spustiť ieinstal.exe (C:\Program Files\Internet Explorer\ieinstal.exe).

Jednoducha vec: zkus jiny prohlizec webu (treba Vivaldi, Opera, Brave, Chrome, Firefox) neco z toho a zjisti tak, jestli to dela i v jinem prohlizeci. Kdyz ano, tak to neni chyba IE, ale neceho v tvem pocitaci, pak muzeme spekulovat dal, cim by to asi mohlo bejt.

Začíná mě to bavit. Nainstaloval jsem Chrome a tam je to v pohodě. A znovu opakuju, že na IE jsem zvyklej a chci ho používat. Poznámky o tom, že IE používá jen pitomec se míjejí účinkem.
Čistě ze zvědavosti mě zajímá, proč se toho AdBlocku nemůžu zbavit. Jo a přeinstalovat IE mi taky nejde, protože mi to těsně před stažením napíše, že instalace se nezdařila, bo mám nejnovější verzi. Hotovo šlus. Takže tak. Pokud někdo přispěje názorem, budu samozřejmě rád - ale jinak se z toho neposeru.

Ono to vypadá, že se nezbavuješ AdBlocku, ale nečeho, co blokuje reklamu. Blbě udělaná stránka pak hlásí AdBlock, i když důvod je nejspíš jiný (možná antivirák s nějakým udělátkem proti reklamě ve stránkách). Šel bych nejdřív tímhle směrem. Taky to může být způsobeno zablokováním javascriptu v prohlížeči (i když tomu hláška neodpovídá).

Alebo skrz nastavenia Avastu:
[img=http://techdows.com/wp-content/uploads/2013/05/uninstall-Avast-Online-Security-Plugin.png]http://techdows.com/wp-content/uploads/2013/05/uni nstall-Avast-Online-Security-Plugin.png[/img]

Jo dnes hodne sem plácam obrázky s vodotlačou.

P.S: čo viem tak je tu ešte jeden problém, a to že aj Avast ako antivirus mimo browsera zasahuje do browsera, teda len odjebanie doplnku nemusí stačiť... čo tak rovno to placebo odinstalvoať úplne? Odporúčam Vám skôr MSE prípadne od Win8 je už v OS integrovaný AV, takže netreba,

Tieto Antivirusy ma neprestávajú udivovať, minule jeden týpek mal AVG a Adwanced System Case, obe si nejaký driver booster "mrdli do systému" a totálne rozosrali OS, len týždeň, a už BSOD, a keď už sa podarilo nabootovať tak vždy len s rozlíšením grafiky 640x480. A nedalo sa už ani nič riešiť, iba komplet reinstall OS.

čo ja Vím, ale AVAST je na tolko sprostej že sa integruje opozdene, teda tak že ak ste ten browser chrome nepoužívali, je čersvto nainštalovaný tak ešte problém sa neprejavil, po prvom spustený sa integruje ale ešte zostáva neaktívny, po druhom už robí "šarapatu", občas dokonca ani po druhom, majú to úplne "hociako" hočo ten antivirus,

Presne tak, ten webovej stit jde vypnout, takze vypne a zjisti, zda to dela Avast. Nicmene problem ma v podstate vyreseny i bez toho, v Chrome mu vse funguje, neni duvod ho nezacit pouzivat.
Jestli se ukaze, ze mu ten bloking delal Avast, tak + bod pro Avast, protoze je spravne blokovat IE pres kterej chyti vira snadneji nez pres jine moderni prohlizece.

Vím že se jedná o iDnes, ale na té hlavní stránce stránce jsou videa (odkazy), která dělají ty problémy s hláškami. Už jsem ti to psal dříve. Zkoušel jsem to ve Firefoxu - musí být povolený javascript a neblokovat reklamu. Že nemáš AdBlock neznamená, že to nedělá jiný program (nebo doplněk). Vyskakuje tam ta hláška, jako je na obrázku od karla (nahoře).

V IE se mi to přehrává bez problémů, protože ho běžně nepoužívám a nemám v něm ani žádné doplňky.

Prasak:

Ono to totiž na iDnes neskáče pokaždý, ale jen občas, tak jednou za tři dny. I s uBlock Originem.

Takze to prostym otestovanim na jinem PC nezjistis.

Avast to zda se take nedela, kdyz vypnul stity a nic. Me se zda nejpravdepodobnejsi, ze je to jen chybna hlaska a ze to bude samotnym IE respektive ho ten web nepodporuje. Podobne mam obcas problemy s Pale Moonem nebo Qupzillou. Nektere weby programuji retardi a odzkousi fungovani vyhradne na Chrome+Firefox. Pak samozrejme muze byt zvyknuty jak chce a nic mu to platne nebude.

Ale ktorý (e)mentál by naprogramoval antivirus aby v každom prohlížeči robil iné problémi? hmm, počkať, AVG, Avast či podobné placebo, tazateli, nekdy i rozšírenie "vsunú do browsera".

Ale nemyslím si že to bude problém, skôr priamo len v IE, alebo nejakým prvkom súvisiacim s IE.