Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WSHelper.exe

Zdravím všechny, po spuštění počítače se mi objeví postupně 3 chybová okna s tímto textem:
WSHelper.exe - Systémová chyba
1./ odkazuje na DAQExp.dll
2./ CBSCreateVC.dll
3./ CBSProductinfo.dll

Mám operační systém: Windows 10 Home 64bitový (10.0, build 15063)
Nevíte prosím někdo poradit, co je příčinou a jak to případně odstranit?

děkuji za Vaši rady a pomoc.

Nejaky asi antivir alebo cistitel ti zmazal polku nejakeho viru, alebo ten vir nefunguje sam od seba.
Najdi si nejake wonder studio v programoch a odinstaluj, alebo si najdi ten wshelper exe a vymaz ho, alebo si skontroluj zalozku "po spusteni" v ctrl-alt-del spravca procesov, a deaktivuj tu zavadnu polozku, apod.