Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RRDtool

Dobrý den.
Když si vytvořím databazí, a budu ji krmit každou minutu 0 nebo 1.
Pojde udělat graf.
Jen jedna rovna čara a třeba 1 budou modře a 0 červeně?

Ak to je len nejak na doma tak ukladaj si trebars .txt subor s 3ciframi na kazdom riadku, a potom si to importnes do excelu (alebo OO) a tam oznacis rozsah a klines hore ze graf. Nie som si isty ci excel vie takyto graf (digitalny). To by bolo mozno lepsie si naprogramovat aplikaciu co kresli graf, aj s ovladanim (zoom a posun).