Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje printscreen a u fotek mizí křížky + je černá obrazovka

Dobrý večer,

nevím, čím to je, ale u stolního PC když chci udělat printscreen, tak po vložení např. do malování tam mám černo nebo tam mám hodně obrazů jakoby nad sebou.
A ještě když si otevřu fotku/obrázek, tak vpravo nahoře nevidím křížek na zavření souboru a zčerná plocha.

Nevíte někdo prosím, v čem by mohl být problém?

Předem moc děkuji.

Prosím tě, napiš jaký máš systém, čím prohlížíš obrázky a případně sem vlož ukázku toho, jak vypadá vložení do Malování. Nebo se tady dočkáš jen sprostého nadávání. Že není vidět zavírací křížek, může být full screen volbou v prohlížeči obrázků.

vadná funkce integrované grafiky.

zkus cmos reset - popsáno v manuálu k základní desce.
(pc se úplně vypne, na základní desce na to bývá jumper, manuál je u výrobce, jestli ho sežral pes)

ta dokoupená paměť je nová nebo nějaký bazar?
dá se ze základní desky nebo titulní strany manuálu vyčíst její typ? je největším písmem.