Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznutí notebooku

Dobrý den,

po zapnutí notebook zamrzne a už s ním nejde nic dělat, zamrzne vždy jindy, někdy 3 minuty po zapnutí, někdy i po 20 minutách. Pak nepomůže nic než uplné vypnutí pomocí hlavního tlačítka.
Ve správci úloh někdy vidím že se paměť, procesor i disk pohybují okolo 100% aniž bych něco měl zapnuté.

Acer Extensa 2508
Win 10
Inter Celeron CPU N2840 2.16Ghz
2 GB RAM
64 bit

Děkuji za rady.

Oba programy jsem použil a odstranil několik hrozeb. Problem ale stále trvá.

Někdy se po zamrznutí objeví i jakoby "statický šum" na obrazovce, a stejně jako při běžném zamrznutí pomůže jen vypnutí tlačítkem. Málokdy se stane i to, že se počítač rozmrzne, ale úplně se zruší připojení k internetu, které se znova musí nahodit restartem.

"Oba programy jsem použil a odstranil několik hrozeb"

Tieto programy dokazu odstranit "skodnu", ale nedokazu odstranit skody, ktore skodna napachala.
Ked bol notebook dodany s nainstalovanym OS, mal by mat moznost "Obnovit do tovarenskeho nastavenia"

Nezabudni pred pouzitim zalohovat svoje veci !

Obnoveno

Počítač asi hodinu fungoval bez problému, ale asi po hodině se znovu zasekl stejně jako předtím.
Teď to zatím vypadá v pořádku, ale stejně jako předtím jsou procesy vytížené i když nic nemám spuštěné.