Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NET Framework 3.5

Čau lidi, mam takovej problém, že v PC nemam nainstalovanej NET Framework 3.5 a u nějakých her nebo programů mi to hází chybu a nefunguje to jak má.. bohužel když zapnu Funkce systému Windows, tak tam vidim, že není NET Framework 3,5 zaškrtnut.. když to zaškrtnu, tak mi to píše že windows hledá požadovaný soubor... a pak to hodí chybu 0x80070002 a tohle pořád dokola.. zkoušel jsem hledat řešení i na internetu ale bezúspěšně.. Jinak instalačku Windows 10 mam na USB.
Četl jsem něco o příkazovém řádku CMD ale ani přes to se mi to nepovedlo.
Nemáte někdo radu jak na to?

Většinou tyto doplňky,zejména framework 2.0 a 3.5 nelze nainstalovat ze serveru MS na nelegální OS.Zkus přeinstalovat systém a hned,jak bude možné se připojit na web dej programy a funkce a tam vyber zapnout nebo vypnout funkce a zatrhni požadovanou volbu,bývá první.