Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s WiFi při připojení tabletu

Mám problém s WiFi.. kdyz jsem na laptops normálne mívám latency okolo 25. Kdyz se na wifi pripoji jeste pc nebo mobil, odezva zůstává stejná. Ale kdyz se pripoji tablet tak se latency skáče až na 500. zkoušel jsem přeinstalovavat tablet i měnit ovladače na router, apod. Dokonce jsem volal technikovi a ten říkal že je všechno v pořádku. Problém začal po přeinstalaci celého ntb, dříve problém nebyl. Na webu sem nic podobného nenašel tak se ptám, jestli nemá někdo nějaký napad?

Citam to uz 5x a stejne som problem nepochopil.

Nadpis: "Problém s WiFi při připojení tabletu"
Problém: "začal po přeinstalaci celého ntb"

Na uvodnej stranke dotazu je (okrem ineho):
Nezabudnite špecifikovať konfiguráciu, ako napr. operačný systém alebo hardvérovú konfiguráciu, na ktorej sa problém vyskytol...

Nenapisal si jediny technicky udaj, ktoreho sa da chytit.
Pripajas sa na tajny router, router ma na spodnej strane nalepku s presnym typom.
(zkoušel...i měnit ovladače na router - ovladace na router neexistuju)

"kdyz jsem na laptops" laptop je mysleny preinstalovany "ntb", alebo "laptops" (mnozne cislo) mas tych zariadeni viac.

Napis to este raz stylom: pripajam sa na router(presny typ) s notebookom(presny typ vcetne OS) a tabletom(presny typ vcetne OS) pripadne uved dalsie zariadenia.

Tak nepripajaj tablet.
Alebo v nom nastav nizsiu normu, alebo napevnu na routri vsetko, a ne auto.
Alebo ho zahod do ciny.
Ovladac na router neexistuje.
Tablet ma windows? Ak ano tak to moze byt zavirene. Alebo tam mas nejaky torrent pusteny alebo inu dementnost. Mnozstvo prenasanych dat vidis v podrobnostiach o pripojeni (v centre sieti klik na link vedla pripojenia) ak je na tom tablete windows.

A na tom notebooku pouzi recovery od vyrobcu, a ne nejake vlastne instalacie do ktorych si mozno nenainstalil ziadne ovladace. Ovladace su na webe vyrobcu notebooku, potrebujes ich viec, nie len jeden.
A skus si aj v ntb obmedzit normu na wifi karte v spravci zariadeni. Apod.