Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Levý kanál není skoro slyšet...

Ahoj! Vždycky si se vším porádím sám ale tohle je na mě moc, nedělám si naděje že by mi mohl někdo poradit ale co kdyby :-)

Mám notebook (lenovo G505s), AMDA8 či co (win10), zvukový čip neznám ale používá "Conexant Smart Audio HD", můj problém je, že buď pravý a nebo levý kanál funguje normálně, ale nikdy oba zároveň (asi záleží na poloze měsíce :-D ) Mám ještě externí zvukovou kartu Lexicon Alpha, používá ovladače ASIO4ALL a je tu ten stejný problém. Tak babo raď.

1) jack samicí to 100% není
2) nastavení balance je v pořádku
3) troubleshooting nenašel chybu
4) ovladače jsem zkoušel několikrát přeinstalovat
3) je to tragedie
6) Je možné že je nějaká chyba v hardwaru PC????

Myslíte že jediné řešení je reinstalace windows??? Teď když tam mám 1000gb dat? Vsti plugini a projekty v program files? to je šílenost!

Děkuji a přeji hezký den :-D

Chlapi tak pravda vyšla na povrch. Stěhoval jsem se a jak se zdá oba páry beden to nepřežili... jo a sluchátka nemám žádné funkční. Musím si rychle najít práci!
Jinak, byl jsem přesvědčen že to dělají ty drivery nebo kdovíco protože se mi často stávalo že nešel zvuk vůbec a po pár restartech zase naskočil.
No nic, ještě že na kytaru mi stačí MONO ;-)