Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVI pripojeni na monitor pracuje kdyz se mu chce

Zdravim, mam freesync ultrawide lg monitor ktery ma hdmi vstup a dvi vstup a grafiku amd s mini dvi a hdmi. Hdmi prepojeni funguje normalne, ale mini dvi do dvi ne. Kdyz pouziju funkci na monitoru PBP (muzu rozdelit display tak, ze na jedne strane je hdmi vstup a na druhe dvi vstup) tak mi dvi funguje, bohuzel jen na pul obrazovky. Muzete mi nekdo poradit?

Nerozumiem celkom tomu ze ci tam mas 2 kable naraz a preco? Len s jednym kablom to ide jak?

Slovom "Mini DVI" volas co? Mas nejaky cinsky nefunkcny prevodnik z displayportu ci co? Mini DVI neexistuje.

P.S. tipujem ze mas problem s kablom alebo zemne slucky a podobne. Odpoj spolocnu antenu alebo TV od PC a podobne.
P.S.2. alebo je sracka ten prevodnik z displayportu, pouzi skutocne DVI.