Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyskakování cmd příkázového řádku

Dobrý den,

Při používání počítače ( OS Win 10), především prohlížení webu v Chrome, mi velmi často , cca každých 15 minut vyskočí na pár milisekund černé okno, příkazový řádek (cmd), který hned zmizí....

Mám trochu obavy, jestli nemohu mít v PC nějaký virus.

PC jsem projel Advanced system care, i antivirovým programem McAfee. Vše až na pár věcí v ASC v pořádku, problém však přetrvává.

Paradoxně, dělá mi to i na notebooku, který je nový a málo využívaný. Na dalším, bratrovo notebooku to prý však nedělá.

Poradil by prosím někdo, co to může být, či jak ještě otestovat počítač abych se ujistil, že v něm nic není?

PS: Může být zavirovaný router? vysvětlovalo by to pak, proč to dělá na obouch PC? ( PC je připojeno kabelem, notebook Wifi)

Předem Vám děkuji za Váš čas a případně radu.

především prohlížení webu v Chrome

nic jiného ani nečekám. odspywarovat.

zmíněný plánovač a další "samospouštěcí" místa viz: ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

PC jsem projel Advanced system care, i antivirovým programem McAfee.

takový odpad ani nestojí za to křísit. je dobrý leda na formát a novou instalaci.

jestli je i notebook ve tvé "správě", nedivím se že nefunguje jak má.